Το ξέρατε ότι ikusa σημαίνει πόλεμος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη
Σελίδα 1 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Αγορά Manga
TheVirus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 23, 2008 9:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 133 Τόπος: Αθήνα
Manga τι άλλο.Σήμερα αγόρασα το πρώτο manga [σαν να άργησες λίγο ρε φίλε Very Happy ]Με τα πολλά πωρώθηκα και θέλω κι άλλα .Βέβαια από Ελλάδα δεν το σκέφτομαι Shocked και κατ επέκταση καταφεύγω σε κάποιο site του εξωτερικού θα μπορούσατε να μου προτείνετε κάποιο και φυσικά χωρίς η με λίγα έξοδα αποστολής και λογικές τιμές ?

_________________
AnimeFiury - AnimeAddicts | AFiury Thread
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Phantom Duck
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 23, 2008 10:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.PoWeR :: :: ANiME.PoWeR ::

Συμμετέχει από: 16 Μάρ 06 Δημοσιεύσεις: 1106 Τόπος: Λιμνούπολη Τώρα Βλέπω: , τώρα δεν βλέπω
www.bookdepository.co.uk Δεν έχει και μεγάλη ποικιλία από manga, όμως ό,τι έχει είναι πάμφθηνο, έρχεται γρήγορα επειδή είναι στην Αγγλία και δεν πληρώνεις μεταφορικά. Το μόνο "κακό" είναι πως το κάθε βιβλίο θα σου έρχεται σε ξεχωριστό πακέτο.

Αλλιώς www.justmanga.com αποκλειστικά και μόνο για manga.

_________________

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TheVirus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάϊ 23, 2008 10:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 133 Τόπος: Αθήνα
Σε ευχαριστώ πολύ φίλε Phantom και τα δυο μου κάνουνε Smile Πραγματικά έψαχνα κάτι τέτοια σου χρωστάω Very Happy

_________________
AnimeFiury - AnimeAddicts | AFiury Thread
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Abel
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 2:56 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 21 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 187 Τόπος: volos/ athina Τώρα Βλέπω: Druaga no To, Soul Eater, Nabari no Ou, Toshokan Sensou
www.amazon.co.uk, ότι manga έχω πάρει απ' έξω απο εκεί το έχω παρει. Καλές τιμές, μεγάλη ποικιλία.^^

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
pit-bull
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 6:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 03 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 571 Τόπος: Volos Τώρα Βλέπω: Variemai na allazw kathe vdomada
To www.animecornerstore.com megalh poikilia apo manga, poly kales times kai polla alla anime related stuff.

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Vasgoku
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 7:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 15 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 276 Τόπος: Cyprus Τώρα Βλέπω: onepiece, naruto, dragonballz, fullmetal alchemist,claymore,Great teacher onizuka
Και στα εελληνικά πολύ καλα είναι τα manga

_________________

i want to see what the number one hyper active knucklhead ninja has GOT!!!!!!Ahhhhhhhhhh!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Force Impulse
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 8:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 01 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 131 Τόπος: Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto, gundam seed,seed destiny
Ama einai leei..? Laughing To prwto manga pou diavasa NAruto (vevea),itan ohi kalo 8EIKO!Telika kala kaname kai empisteutikame thn Anubis giati adamiftikame kala...! Laughing Very Happy Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
pit-bull
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 9:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 03 Σεπ 05 Δημοσιεύσεις: 571 Τόπος: Volos Τώρα Βλέπω: Variemai na allazw kathe vdomada
Mporei douleia na exoun kanei polu kalh alla an eksereseis to blade of the immortal ta upoloipa ta thewrw akriva... To xw ksanapei allwste. Sth telikh sth germania ta analoga metafrasmena manga kanoun 5-6 euro... Dystixws den kserw germanika Crying or Very sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 9:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
guys kserete kana site na mporw na agorasw manga k na exei methodo plirwmis antikataboli ?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TheVirus
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάϊ 24, 2008 10:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 133 Τόπος: Αθήνα
spunakos έγραψε:
guys kserete kana site na mporw na agorasw manga k na exei methodo plirwmis antikataboli ?


Απο εξωτερικό δεν νομίζω δεν συμφέρει τις εταιρίες βγάλε μια ΄προπληρωμένη και καθάρισες Smile Εγω που είμαι ανήλικος έπεισα τους γονείς μου και μου ανοίξανε ένα κοινό λογαριασμό Very Happy

_________________
AnimeFiury - AnimeAddicts | AFiury Thread
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
spunakos
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 25, 2008 12:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 13 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 124 Τόπος: Στον κοσμο μου Τώρα Βλέπω: οτι δεν εχω τπτ να δω
eixa visa(perikopes ) k twra psaxnw ena pio eukolo tropo plirwmis !!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Force Impulse
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάϊ 25, 2008 3:37 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 01 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 131 Τόπος: Ag.Paraskevi Τώρα Βλέπω: naruto, gundam seed,seed destiny
Pados kala..legame 7-8 euro kanoune ala gia tomara milame opote logika dn iparhi provlima Smile Cool Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger
billgaara
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 13, 2008 10:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 03 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 6 Τόπος: athens Τώρα Βλέπω: naruto shippuden
paidia manga apo internet alla metefrasmena sta ellhnika apo pou mporw na paraggeilw. kai epeidh dn xerw apo afta ti prepei na kanw kai ti me simferei perissotero?[/i]
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Vetus
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 19, 2008 8:26 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Black Winged Angel::
::Moderator::<br>::Black Winged Angel::

Συμμετέχει από: 04 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 5127
Aν εννοείς για site απ' όπου μπορείς ν' αγοράσεις manga στα ελληνικά (τέτοια βγάζει κυρίως η Anubis Manga) πιο φθηνά απ' ότι σε μαγαζιά δεν νομίζω να παίζει.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Νοέ 01, 2008 10:50 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
egw h8ela na rwthsw genika, apo ta site pou deinete se poso kairo erxodai ta manga h oi figoures?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 2
Μετάβαση στη σελίδα 1, 2  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης