Το ξέρατε ότι naku σημαίνει τραγουδώ-κραυγάζω (για ζώα);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη
Σελίδα 2 από 4
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Animeetings Και Events    Japan&Anime Party + Cosplay 30/6 ,Thessaloniki
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούν 24, 2008 11:19 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
very possible ~

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 26, 2008 11:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Ήρθε η παραγγελιά μου από την Κίνα !!!

Δεν ξέρω όμως αν θα έρθω γιατί θα κατεβώ στο χωριό μου την Δευτέρα για μία δουλειά...Δεν ξέρω για πόσο θα κάτσω εκεί...

Αν δεν μπορέσω δείτε με στο επόμενο cosplay party Very Happy

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
link_gr
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 4:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 196 Τόπος: katerini Τώρα Βλέπω: tin selida pou kano register :p
cooldown remaining 2 hours and 42 minutes Razz

_________________
trelos?pou 3erete oti eimai trelos...?enas trelos ston kosmo ton kanonikon fenete trelos kai enas kanonikos ston kosmo ton trelon fenete trelos...pou 3erete oti den eiste esis oi treloi Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Δευ Ιούν 30, 2008 6:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
θα έρθω !!!

Ετοιμαστείτε να με δείτε με μία φορεσία που δεν νομίζω να έχει κανείς άλλος !

Μόλις γύρισα από το χωριό μου και από την θάλασσα !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
[Aoshi]
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 12:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
::Lock Machine::
::Moderator::<br>::Lock Machine::

Συμμετέχει από: 14 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 1811 Τόπος: Thessaloniki@Greece.EU
Μολις γυρισα σπιτι! Περασαμε καταπληκτικα και ειχαμε και υπεροχα cosplay αυτη τη φορα, μια ομαδα Naruto, κατι απο Soul Eater και το τριδυμο Card Captor Sakura!
Περιμενετε τις photos soon....

_________________

The answer lies in a place with a view.
Technology Corner
Γενικοι Κανονες
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος AIM διεύθυνση Yahoo Messenger MSN Messenger ICQ Αριθμός
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 1:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Κι εγώ που ντύθηκα Inuyasha Laughing αλλά δεν έτυχε να γνωρίσω και καμία...Μάλλον έπρεπε να ντυθώ Gaara έτσι να "νοιώσω" όπως αυτός...Δίχως αγάπη και δίχως πάθος και στοργή... Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mogdevil
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 1:30 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 29 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 2 Τώρα Βλέπω: Bleach Claymore Shin Getter Armageddon
molis girisa k egw imoun me thn naruto team o Sasuke perito na pw oth perasame polu kala alla figame noris kai den prolava ta retro anime openigs perimenw kai egw tis fotos.... Razz

_________________
Burned With Anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
maraki
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 1:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 19 Νοέ 05 Δημοσιεύσεις: 360 Τόπος: Mesa sto ntoulapi ths kouzinas me thn nuxterida mou ton Klamoudio Τώρα Βλέπω: Oneira, sa tainies einai
ax.... htan polu wraia....
pote 8a 3anaginei to epomeno...?dustuxws dn ntu8hka tpt... sto epomeno party omws beware! 8a er8w ntumenh!moxoxo..

_________________

"Ειμαι ο μεγαλυτερος, κατα 10 μερες, ενα ευτυχισμενο ορφανο που αγαπα την Λεϊλα,που αγαπα τον Αμιρ,που αγαπα τον θορυβο του οργισμενου ουρανου"
Enki Bilal-Le Sommeil du Monstre
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
link_gr
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 2:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 26 Σεπ 04 Δημοσιεύσεις: 196 Τόπος: katerini Τώρα Βλέπω: tin selida pou kano register :p
mporo na po oti...eimai xazoulis pou den ir8a tin proigoumeni fora...itan poli orea...alla mono eixe iperboliki...ma iperboliki zesti.kata ta alla itan mia xara Smile

_________________
trelos?pou 3erete oti eimai trelos...?enas trelos ston kosmo ton kanonikon fenete trelos kai enas kanonikos ston kosmo ton trelon fenete trelos...pou 3erete oti den eiste esis oi treloi Wink
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 2:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
link_gr έγραψε:
mporo na po oti...eimai xazoulis pou den ir8a tin proigoumeni fora...itan poli orea...alla mono eixe iperboliki...ma iperboliki zesti.kata ta alla itan mia xara Smile


Δεν λες τίποτα...Με την στολή Inuyasha που φόρεσα...τίγκα στην ζέστη ήμουν !Τα ρούχα που φόρεσα ήταν...

ΧΕΙΜΩΝΙΑΤΙΚΑ !!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Somnium_in_Tenebris
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 3:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 19 Ιαν 06 Δημοσιεύσεις: 127 Τόπος: Thessaloniki
@ link M'aresei pou eskases enw isoun kai akrivws katw apo to A/C. Lolen XD

Perasame teleia xtes ontws Very Happy Euxaristoume poly ola ta paidia pou kai irthan kai kanan apisteuta cosplay paroli tin zesti tou kalokairiou. y_y;

Osoi fygate nwris hasate, evgala to axti mou me retro anime openings XDDD Eprepe \m/
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 3:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Somnium_in_Tenebris έγραψε:
@ link M'aresei pou eskases enw isoun kai akrivws katw apo to A/C. Lolen XD

Perasame teleia xtes ontws Very Happy Euxaristoume poly ola ta paidia pou kai irthan kai kanan apisteuta cosplay paroli tin zesti tou kalokairiou. y_y;

Osoi fygate nwris hasate, evgala to axti mou me retro anime openings XDDD Eprepe \m/


Εγώ αναγκάστηκα να φύγω γιατί είχα γυρίσει από την Χαλκιδική και από πάνω ήρθα Θεσσαλονίκη και έκανα αμέσως ντους και έφερα και τα ρούχα και να είμαι.Όλη μέρα στο πόδι δηλαδή...Δικαιολογώ την όλη τρέχαλα που με κούρασε πολύ !

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
mogdevil
Δημοσιεύθηκε: Τρι Ιούλ 01, 2008 4:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 29 Σεπ 07 Δημοσιεύσεις: 2 Τώρα Βλέπω: Bleach Claymore Shin Getter Armageddon
kai egw mia apo ta idia eprepe na figw (distixos) gith to pedi pou hxa ta rouxa mou eprepe na figi kai kai meta an ka8omoun kai allo ta roxa mou 8a ta eperna symera isos k ayrio SadSadSad

_________________
Burned With Anime
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Cassiel
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 04 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 459 Τόπος: Κατερίνη , Ελλάδα Τώρα Βλέπω: Σειρές Shonen
Γύρισα και εγώ χθες βράδυ Κατερίνη και βρήκα ευκαιρία τώρα (στην δουλειά no less:P) να απαντήσω. Απλά πέρασα τέλεια τι άλλο να πωSmile. Συγκριτικά με το προηγούμενο ήρθαν λιγότερα άτομα, οπότε και λιγότερα cosplay, κάτι όμως που δεν σημαίνει ότι δεν ήταν και καλά (και κάποια τέλεια) φυσικά . Η ζέστη μας έλιωσε (εκτός από τον phm που είναι cool τύπος και δεν σηκώνει τέτοια Laughing ).Καλά που είχαμε και ανεμιστήρες να πηγαίνουμε που και που και βρύσες να μας δροσίζουν Rolling Eyes . Κατά τα άλλα επικράτησε η απόλυτη καφρίλα και πιστεύω ότι βγήκαν πολλές τρελές φωτογραφίες (και βίντεο) τις οποίες όπου νάνε θα δούμε λογικά. Γνώρισα και άλλα παιδιά (χάρηκα guys & gals Smile!!!!) πέρα απ?όσα ήξερα από την προηγούμενη φορά, αν και πάλι μου «ξέφυγαν» μερικοί. Άντε τώρα που να περιμένεις το επόμενο πάρτι. Αργεί πολύ. Την επόμενη λογικά θα πήξουμε στον κόσμο.

link_gr από Κατερίνη είσαι και εσύ; Άντε MogDevil αποφάσισες τελικά να μπεις και εσύ στο forum!

Αν έχω κάποιο παράπονο πάντως είναι …. που εξαφανίστηκες kappa Sad !!!;Ήρθες με την αδερφή σου και τα παιδιά, είπες ένα hi , κάθισες κανένα μισάωρο πιστεύω και εξαφανίστηκες!Why, oh whyyyyyyy Sad ; Δεν έμεινες να σε βγάλουμε και εσένα καμιά καμένη φωτογραφία και να τα πούμε! Την άλλη φορά θα σε κρατήσουμε στο πάρτι θες δεν θες για να σε βγάλει ανελέητα ο Γιάννης παρούσα σε μερικές δεκάδες κάφρικες φωτογραφίες Razz. By the way, ωραίο μαλλί Smile!!!

_________________

Watching the events of the cosmos unfold in tears and solitude


Greek Otaku's Essential Threads
Όλα τα Anime & Manga της Ελλάδας || Όλα τα Cosplays της Ελλάδας || Όλα τα jRPGs τελευταίας γενιάς
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 02, 2008 12:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: &#12486;&#12469;&#12525;&#12491;&#12461;
Ήταν η Καταρίνα στο πάρτυ ????

Έλεος ρε Καταρίνα...Που να με έβλεπες Laughing

Cassiel δεν έτυχε να σε γνωρίσω κι εσένα...ΠΟιός από όλους ήσουν ρε μαν ?

BTW ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ????

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 4
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3, 4  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης