Το ξέρατε ότι mogura σημαίνει τυφλοπόντικας;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη
Σελίδα 16 από 20
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    Anime Direct Downloads
akiskar
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 21, 2007 4:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 21 Μάϊ 07 Δημοσιεύσεις: 3 Τόπος: anime
έχετε καμία καλή σειρά να προτείνετε για να κατεβάσω?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Δευ Μάϊ 21, 2007 7:47 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Καλωσήρθες στην παρέα μας akiskar...

Για προτάσεις και αξιολογήσεις τίτλων ρίξε μια ματιά σε αυτό το subforum...

http://www.animeplanet.gr/forum/viewforum.php?f=3

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 30, 2007 6:43 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Καλησπέρα για πρώτη φορά στην παρέα!!!Θέλω πρώτα να πω ένα μεγάλο ΟΛΕ!! για τα θέματα του forum..Να ρωτήσω αν ξέρετε που θα βρω direct downloads για Naruto Shippuuden,One Piece&Dragon ballz.Δε θέλω torrent γιατί αργούν πολύ να κατέβουν κ δε ξέρω για την πιότητα.Ενα πολύ καλό site είναι το www.trinitaku.com,αλλά έχει κάποιες ελήψεις.Εχω κατεβάσει ολα τα Naruto τα πρώτα σε avi από limewire(170-190ΜΒ το επισόδειο)κ αυτά που κατέβασα από trinitaku είναι 50ΜΒ κ έχουν την ίδια ποιότητα.Υπαρχουν άλλα τέτοια site;

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούν 30, 2007 9:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Gia Naruto dokimase to www.requestanime.com ta ehei ola ektos apo ta kainourgia [shippuuden].
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 05, 2007 7:03 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Ευχαριστώ Hazuki.Τώρα κατεβάζω από www.anime-eden.com και είναι αρκετά καλό, αλλά είναι avi και κατεβαίνουν σχετικά αργά..Αν έριξες μια ματιά στο www.trinitaku.com τότε θα ξέρεις πως είναι αυτά τα downloads αρχεία.Τέτοιο site ψάχνω.

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 15, 2007 9:36 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
http://www.anime-legion.net/forum/viewtopic.php?p=18297#18297 ^^

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
{Oblique}
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 09, 2007 3:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 09 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 20 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: Claymore-Devil may cry-Naruto
Δεν ειχα το κουράγιο να διαβάσω και τις 16 σελίδες οπότε σορρυ αν το εχετε αναφέρει ξανα.

Το www.realitylapse.com ειναι απο τα καλύτερα σιτε, δε χρειάζεται registration και μπορείς να κατεβάσεις πολλά ανιμε.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Swifty
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 16, 2007 12:07 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 14 Οκτ 07 Δημοσιεύσεις: 4 Τώρα Βλέπω: Dragonaut
Γεια σας παιδες, ειμαι καινουργιος εδω οποτε δεν ξερω αν αυτο που θα πω εχει ηδη ειπωθει...εκανα μια ψιλοαναζητηση μεν αλλα δεν το βρηκα οποτε μπορει και να ειμαι ο πρωτος που το λεω !

Ανακαλυψα προσφατα μια τελεια ιστοσελιδα για Yu-Gi-Oh !, που εχει λιγο-πολυ ΟΛΑ τα επεισοδια που εχουν βγει μεχρι τωρα, δηλαδη 224 επεισοδια απο το original Yu-Gi-Oh ! και το καινουργιο, το Yu-Gi-Oh ! GX (ΤΕΛΕΙΟΟΟΟΟ !) μεχρι εκει που εχει βγει στην Αμερικη. Τριτος κυκλος δηλαδη...Μεχρι στιγμης εχουν βγει 123 επεισοδια στην Αμερικη, 52 ο πρωτος κυκλος, αλλα 52 ο δευτερος και μεχρι στιγμης 19 επεισοδια του τριτου κυκλου που προβαλλεται ακομα.

Το κακο βεβαια ειναι οτι ειναι μονο στα αγγλικα, αλλα λεω τωρα, αν καποιους απο σας δε σας πειραζει...στο κατω-κατω δε μιλανε και επιπεδο Proficiency , απλα καθημερινα αγγλικα μιλανε !

Η διευθυνση ειναι www.yugiohfans.co.uk

Happy downloading !

PS : Για να κατεβασετε πρεπει να γινετε μελη, που ειναι υποθεση 5 λεπτων, γινεται οπως ακριβως γινεται και εδω. Αλλα νομιζω για να ΔΕΙΤΕ απλα τα επεισοδια χωρις να τα κατεβασετε δεν χρειαζεται καν να γινετε μελη...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
GT4md
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 27, 2007 2:50 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 2525 Τώρα Βλέπω: OnePiece, Urusei Yatsura, Bleach, Dream Eater Merry
Vamp|Re έγραψε:
Ας βάλω και εγώ ένα site με Direct Downloads..Αυτή τη στιγμή το site έχει τα εξής anime : Cromartie (1-15 + Special) , Bottle Fairy (1-10), Hikaru No Go (Complete) και Naruto (αρκετά)..Το site ενημερώνεται καθημερινά που σημαίνει πως κάποια επισόδεια σήμερα είναι...αύριο δεν θα είναι Razz οπότε κατεβάστε το συντομότερο δυνατό τα επισόδεια που σας ενδιαφέρουν...
Δείτε το site --> Εδώ! <-- (Διαλέγετε: Get The Episodes! από τη λίστα στα αριστερά)

Den ksero an ipothike noritera ala to link Εδώ! eginai akatalilo gia anilikous.

_________________

I'm Everything and Nothing. The Reality Refuse my Existence. I am a DRAGON
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Saber
Δημοσιεύθηκε: Τρι Νοέ 13, 2007 3:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 13 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2 Τόπος: Pallini Τώρα Βλέπω: Samurai 7
den xerw an exoun anaferthei alla xerw ta exis site:animefuel.com,watchanimenow.com,veoh.com,stage6.com.animecasting.com.teleia site

_________________
He who moves first always wins-L
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Hellbroth
Δημοσιεύθηκε: Δευ Νοέ 26, 2007 12:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 2433 Τόπος: Uk Wolverhampton Τώρα Βλέπω: Γραμμές κώδικα όλη την ώρα.
Deite kai auto www.animecrazy.net exei polla na deite alla autes tis meres ftiaxnoun giati ekanan mia vlakia parolauta mporeite na deite arketa pragmata + oti kanoun update kathe vdomada me ta kainourgia episodia anime tis iapwnias pou vgainoun stin iapwnia kai einai ola subbed se english.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
sammys
Δημοσιεύθηκε: Παρ Νοέ 30, 2007 7:24 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 22 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 305 Τώρα Βλέπω: one piece
Παιδιά έχω αρχίσει να βλέπω το Hajime no ippo,ειδα ενα τοπικ στην animeclipse που ρωταγε ενα παιδι ποιο ειναι το καλυτερο Group για Hajime no ippo προς Ποιοτητα και μετφραση,ο phantom προτεινε την ANIME MX αζητιτα,και ολοι η αλλη το ιδιο,εβαλα να κατεβαινει torrent αλλα αργει παρα πολλύ Sad εχω κατεβασει 15 επεισόδεια Hajime no ippo και θελω να κατεβασω και αλλα,αλλα να ειν αι σε direct και να ειναι και απο την ANIME MX Smile oποιος μπορεί να βοθησει θα του ειμαι ευγνωμον

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
XxXAnimeXxX
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 6:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 16 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 17 Τόπος: Naxos!!! Τώρα Βλέπω: Polla kai diafora
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
sammys
Δημοσιεύθηκε: Δευ Δεκ 17, 2007 8:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 22 Ιούλ 07 Δημοσιεύσεις: 305 Τώρα Βλέπω: one piece
Ναι το ξέρω το Animea.net άλλα τα hajime no ippo δεν τα έχει απο Anime Mx αν διαβασες το παραπανω ποστ θα δεις οτι λεω τα θέλω direct απο Anime Mx,τεσπα ειχα κατεβασει παλιά ενα και ειναι απο τους Anime4ever Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
SuperGohanssj4
Δημοσιεύθηκε: Τετ Δεκ 19, 2007 2:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 07 Δημοσιεύσεις: 788 Τόπος: Dragon Universe Τώρα Βλέπω: Gohan,Sasuke&Εμένα έτοιμους για Μάχη..
Ξέρετε που μπορώ να βρω κ να κατεβάσω το Tekkaman Blade 1&2 ή αλλιως Teknoman;Αν υπάρχει direct πείτε μου αλλιώς ξέρετε αν είναι καλή η ανάλυση στα torrent;

_________________
May The Force Be With Fans!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 16 από 20
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Επόμενη

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης