Το ξέρατε ότι jiin σημαίνει ναός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Σελίδα 2 από 2
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Και η Disney στον χορό των Manga.
Jorg
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούλ 16, 2009 1:26 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CRaZy :: :: ANiME.CRaZy ::

Συμμετέχει από: 11 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 552 Τόπος: Ηράκλειο Κρήτης Τώρα Βλέπω: τη ζωή μου να καταρρέει!
silver έγραψε:
KINGDOM HEARTS!!!!!!!!!teleio paixnidi teleio manga eyxomai na akolouthisoun kai ta final fantasy to KINGDOM HEARTS kai na vgoun kai ayta se manga tha itan teleio!!!!!!!!


Οντως το kingdom hearts ειναι τελειο παιχνιδι οπως και το manga...ωστοσο δεν μπορω να διαβασω το manga αφου εχω παιξει το game...ειναι βαρετο.Σκεφτομαι να διαβασω το chain of memories γιατι δεν εχω παιξει to game και θελω να δω πως εξελιζεται η ιστορια.

Και κατι τελευταιο...Το kingdom hearts που πουλιεται τωρα ως comic εγινε κυριως για τα μικρα παιδια που τους αρεσουν ο Donald και ο Goofy και οχι για τους manga readers που αφου συγκηνιθικαν απο την ιστορια του game(πχ εμενα lol) θελουν να διαβασουν και το manga.

_________________
A scattered dream that's like a far-off memory. A far-off memory that's like a scattered dream. I want to line the pieces up. Yours and mine.

Spoiler:
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
christinaforever
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάρ 09, 2010 4:31 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 16 Αύγ 09 Δημοσιεύσεις: 25 Τόπος: Hrakleio Kritis
einai mia kali arxi gia tin disney...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 2 από 2
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης