Το ξέρατε ότι gekido σημαίνει οργή;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Downloads/Αρχεία    robin hood no daibuken
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 11:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
λοιπόν παιδιά το ξέρω ότι ειναι ένα anime για το οποίο υπάρχουν πολλά posts ωστοσο ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο sub group που να κάνει τον υποτιτλισμό σε αυτό το anime είτε στα ελληνικά είτε στα αγγλικά γιατί γενικά υπάρχει μόνο ιταλικά και γερμανικά ειναι ένα πολυ αγαπημενο anime φαντάζομαι σε πολλούς που παιζοταν αν δεν κανω λάθος στην ΕΡΤ3 ..και γενικά θα θελα να ρωτήσω αν ξέρετε καπου να υπάρχει ήδη με αγγλικο υποτιτλισμο?? επίσης αν γινεται να το κάνουμε σα request σε καποιο sub group?? σας ευχαριστώ

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hazuki
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 03, 2009 11:49 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 3211 Τόπος: Αθήνα
Galliko i germaniko dub distihos, paliotera se ena periodiko gia paidia, eihan kikloforisei kapoia epeisodia apo auta pou epaizan sti tileorasi, tora pou tha ta vreis einai allo thema Confused

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Z.E.D
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 04, 2009 12:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 04 Φεβ 09 Δημοσιεύσεις: 169 Τόπος: larissa
Και εμενα μου αρεσε αυτη η σειρα, οπως και οι τρεις σωματοφυλακες που εδειχνε στο ΕΤ1!

Αν ψαξεις στο youtube νομιζω οτι κατι θα βρεις αλλα ολη την σειρα καπως δυσκολο! δυστυχως... Sad

Ριξε μια ματια εδω:


_________________
Έτσι που λέτε φιλαράκια μου!
MONSTERS
HISTORY MAKERS-1-

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
donjuan
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 04, 2009 1:54 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 03 Ιούλ 08 Δημοσιεύσεις: 15
link να σου δωσω δεν εχω....αλλα αν σου φαινεται χρησιμο το περιοδικο 0-6 που συνεργαζοταν και με τοπικο καναλι στη θεσσαλονικη ειχε βγαλει μερικα επισοδεια σε παλια τευχη, που δεν ξερω αν μπορεις να τα βρεις...θυμαμαι οτι το ειχε πριν απο κανα χρονο...και σε καποια φαση ενω επεζε και με την κανονικη παλια του μεταγλωτιση το ξανα-μεταγλωτισαν...και ηταν ενα αισχος....εριξα μια γρηγορη ματια στη σελιδα τους και δε βηκα τιποτα απο τον ζορρο και τον ρομπεν που επεζαν παλιοτερα...anyway good luck Smile

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Dark-Master
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 04, 2009 2:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.CoLLeCToR :: :: ANiME.CoLLeCToR ::

Συμμετέχει από: 07 Νοέ 03 Δημοσιεύσεις: 675 Τόπος: Alexandroupoli
evelinxouz έγραψε:
λοιπόν παιδιά το ξέρω ότι ειναι ένα anime για το οποίο υπάρχουν πολλά posts ωστοσο ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο sub group που να κάνει τον υποτιτλισμό σε αυτό το anime είτε στα ελληνικά είτε στα αγγλικά γιατί γενικά υπάρχει μόνο ιταλικά και γερμανικά ειναι ένα πολυ αγαπημενο anime φαντάζομαι σε πολλούς που παιζοταν αν δεν κανω λάθος στην ΕΡΤ3 ..και γενικά θα θελα να ρωτήσω αν ξέρετε καπου να υπάρχει ήδη με αγγλικο υποτιτλισμο?? επίσης αν γινεται να το κάνουμε σα request σε καποιο sub group?? σας ευχαριστώ


An ta vris pesto kai se emana ;p

_________________

Suikoden V
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Απρ 04, 2009 6:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
ευχαριστω παιδια για το ενδιαφερον!οπως ειδα στο youtube υπάρχουν μονο εξι επεισοδια απο ελληνικο dub ! θα κοιταξω μπας και μπορεσω να επικοινωνισω με καποιο τροπο με το καναλι 0-6 με κανα e-mail οποιος ενδιαφερεται για την σειρα αν την βρω θα ξανακανω post η θα την ανεβασω σε καποιο γνωστο tracker

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Irine
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 10, 2009 9:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 09 Δεκ 04 Δημοσιεύσεις: 767 Τόπος: Θεσσαλονίκη
Όσοι ξέρουν ιταλικά μπορούν να δουν ΟΛΗ τη σειρά:
http://www.youtube.com/profile?user=blutsunami83&view=videos&query=robin

Περιττό να σας πως ότι η ελληνική μεταγλώττιση είναι επιεικώς ΑΘΛΙΑ. Στην αυθεντική έκδοση ΔΕΝ υπάρχει αφηγητής. Twisted Evil

_________________
Α:Look up in the sky! Is it a bird? Is it a plane? Is it Superman?
B:No! It's a cat!
A:A cat?
B:Yeah! The Samurai Pizza Cats!
Vodafonη, ΤΙΜαριθμος, COSMOTEλος, πατQτ
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
TheVirus
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 21, 2009 8:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 17 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 133 Τόπος: Αθήνα
Πρέπει να υπάρχουν 3 επεισόδια στο gamato.info !

_________________
AnimeFiury - AnimeAddicts | AFiury Thread
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
evelinxouz
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Αύγ 22, 2009 1:38 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 06 Φεβ 07 Δημοσιεύσεις: 277 Τόπος: water 7 Τώρα Βλέπω: one piece, naruto shippuuden,higurashi no naku koro ni (μανουλα μου τρομαχτικο!!!)
ναι τα εχω κατεβασει ηδη σε ευχαριστω Very Happy

_________________

http://www.youtube.com/watch?v=h5h2ZYPwvoE
my first anime video onegai comment & rate
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης