Το ξέρατε ότι migi σημαίνει δεξιά;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    Το τέλος του naruto;)
vazelos3
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Ιούν 04, 2009 1:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 07 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 467 Τόπος: Athens/Patra Τώρα Βλέπω: One piece, Fairy tail, Beelzebub, ao no excorsist k.a...
noni-chan έγραψε:

αα,και μια απορία,πώς βάζουμε spoilers;


Επιλεγεις τη φραση που θες και πας πανω στα μπλε κουτακια που σου εχουν κατι επιλογες οπως URL, B, i, u και αλλα και κανεις click σε αυτο που λεει spoiler Cool

_________________


SPIN ON!

One Piece spoiler!!
Spoiler:


Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BlackRose
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 4:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 217 Τόπος: Athina
wraia tha itan na klepsei o sasuke tn sakura kai na fugoun ta 2 tous kai i hinata na ginei pio koinwniki wste na deixei stn naruto poso tn thelei kai na meinoun mazi.o naruto na skotwsei vasanistika ton kabuto kai oi akatsuki na iremisoun kai na zisoun kala kai emeis kalutera XD

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Neo_Ark
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 4:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Στου διαόλου τη μάνα Τώρα Βλέπω: Μπροστά μου, γιατι απο πίσω με κυνηγάνε οι δανειστές μου >.<
Φιλτατη Blackrose καλό ειναι το τέλος που έδωσες, αλλά μετά το anime θα πρέπει να μετονομαστεί σε ''The Ninja Teletabis ''. Laughing

_________________


The worst foe lies within the self...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 7:56 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Neo_Ark έγραψε:
Φιλτατη Blackrose καλό ειναι το τέλος που έδωσες, αλλά μετά το anime θα πρέπει να μετονομαστεί σε ''The Ninja Teletabis ''. Laughing


ΧD XD XD XD

Μα δε θα σ'άρεζε όμως να βλέπεις τον Naruto handa-in-hand με την υπόλοιπη Kakashi team (Sasuke, Sai, Sakura-btw, μου φαίνεται ή έχει πέσει πολύ "S" στην ιστορία?) και να τραγουδάνε πάνω σε λόφους?
Απλώς φαντάσου το, σαν εικόνα... (νομίζω ότι μόλις ανακατεύτηκα Laughing )

Α, ένα ακόμα τέλος που θα μ'άρεζε, το οποίο το έχει πει και η Kaiser, να πεθάνουν και οι δύο. Θα ήταν πιο δραματικό νομίζω και θα έδειχνε πόσο ο ένας πραγματικά επηρέασε τον άλλον και πόσο δυνατή φιλία είχαν. Χμ... να πληρώσει που σκότωσε και τον αδερφό του το τέρας!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Neo_Ark
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 8:21 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Νοέ 07 Δημοσιεύσεις: 45 Τόπος: Στου διαόλου τη μάνα Τώρα Βλέπω: Μπροστά μου, γιατι απο πίσω με κυνηγάνε οι δανειστές μου >.<
Παράθεση:
Μα δε θα σ'άρεζε όμως να βλέπεις τον Naruto handa-in-hand με την υπόλοιπη Kakashi team (Sasuke, Sai, Sakura-btw, μου φαίνεται ή έχει πέσει πολύ "S" στην ιστορία?) και να τραγουδάνε πάνω σε λόφους?
Απλώς φαντάσου το, σαν εικόνα...


Το φαντάστικα και μου ηρθαν 2 ιδέες. Ή να αυτοκτονήσω ή να αρχίσω την teletabis hunting season.

Παράθεση:
Α, ένα ακόμα τέλος που θα μ'άρεζε, το οποίο το έχει πει και η Kaiser, να πεθάνουν και οι δύο. Θα ήταν πιο δραματικό νομίζω και θα έδειχνε πόσο ο ένας πραγματικά επηρέασε τον άλλον και πόσο δυνατή φιλία είχαν. Χμ... να πληρώσει που σκότωσε και τον αδερφό του το τέρας!


Όσο το σκέφτομαι, με τους συγκεκριμένους περισσότερο emo yaoi μου θυμίζει παρά τραγική σκηνή. Razz

Spoiler:
ΥΓ: Δεν τον σκοτωσε ο Sasuke spoilαρού, αυτοκτώνησε (το mangekou μου μέσα). Laughing

_________________


The worst foe lies within the self...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
BlackRose
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 9:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: FeaRLeSS :: :: FeaRLeSS ::

Συμμετέχει από: 18 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 217 Τόπος: Athina
exoun vasanistiria ta teletabis? XD

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
Fallen_Angel_Itachi
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούν 05, 2009 11:58 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 15 Ιούν 08 Δημοσιεύσεις: 818 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Fate/Stay Night, Pandora Hearts
Neo_Ark έγραψε:
Όσο το σκέφτομαι, με τους συγκεκριμένους περισσότερο emo yaoi μου θυμίζει παρά τραγική σκηνή.


Χμ... Λες ε? Μπα μωρέ, όχι, μην είσαι κακούλης! Razz


Neo_Ark έγραψε:

Spoiler:
ΥΓ: Δεν τον σκοτωσε ο Sasuke spoilαρού, αυτοκτώνησε (το mangekou μου μέσα). Laughing


Spoiler:
Άντε, να το βάλω και γω μέσα σε spoiler... Νομίζω ήταν κι άρρωστος, το δάγκωσε και το φίδι, έχασε όλη του την ενέργεια-επειδή πάλεψε με τον αδερφό του- και του έδωσε κι όλες τις τεχνικές του. Βέβαια ο ίδιος το επιθυμούσε να γίνει έτσι κι αυτό είναι που τον κάνει ακόμα καλύτερο αλλά-άχ! Τι να πεις! Άτιμη κοινωνία! Άτιμε Kishimoto!


BlackRose έγραψε:
exoun vasanistiria ta teletabis? XD


XD XD XD Αν είχαν θα τα παρακολουθούσαν πιο πολλοί άνθρωποι! (Παρόλαυτα Ελλάδε είμαστε, πάλι θα το βάζαμε "κατάλληλο για όλους" επειδή είναι "παιδικό" όπως κάναμε και με το samurai X... -.-)

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
hayata123
Δημοσιεύθηκε: Τετ Ιούλ 01, 2009 2:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 09 Δημοσιεύσεις: 15 Τόπος: athina Τώρα Βλέπω: umineko no naku koro ni,to aru kagaku no railgun,fma brotherhood,darker than black 2,black cat
to kalitero telos ine na skotosi to vromosasuke Twisted Evil kai na gini hokage kai na ta ftiaksei me ti hinata opos ida pio pano!!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης