Το ξέρατε ότι watakushi σημαίνει Εγώ (ταπεινά);


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Ποιός θέλει το Love Hina για PS2?
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 21, 2004 8:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Μόλις κατάφερα να κατεβάσω από το Bittorrent το ISO για το παιχνίδι "Love Hina Gorgeous" για PS2.

Από ότι έχω καταλάβει, το παιχνίδι είναι βασισμένο στο Manga όχι στο Anime (τουλάχιστον τα Screenshots που έχω δεί δείχνουν φάσεις που συμβαίνουν στο Manga μόνο)

Θα χρειαστείτε τσιπαρισμένο Playstation 2 για να το παίξετε, όπως επίσης και γνώση Ιαπωνικής γλώσσας (Αν και υπάρχει Strategy Guide στο GameFAQ το οποίο σας επιτρέπει να προχωρήσετε το παιχνίδι σχετικά μακριά)

Δεν ξέρω ακόμα αν το PCSX2 μπορεί να παίξει το παιχνίδι αυτό σε PC, ωστόσο όμως θα το δοκιμάσω.

Anyway, όποιος θέλει να του στείλω ή να του δώσω ένα αντίγραφο, ας μου στείλει PM.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger
vamp
Δημοσιεύθηκε: Τετ Απρ 21, 2004 3:18 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 110 Τόπος: Outer Heaven Τώρα Βλέπω: The Full Moon
Den kserw ala prepei na einai kali fash. Love hina se Playstation Razz . Alla anarwtiemai pos 8a einai... Diladi th 8a paizei, pws 8a einai, pia einai i istoria Question

_________________
I'm becoming less human...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
powerboy
Δημοσιεύθηκε: Παρ Απρ 23, 2004 8:46 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DeViL :: :: ANiME.DeViL ::

Συμμετέχει από: 01 Μάρ 04 Δημοσιεύσεις: 1351 Τόπος: Ρόδος Τώρα Βλέπω: Hayate No Gotoku, Ichigo Mashimaro, Seto No Hanayome
Λοιπόν, τα FAQs-Strategy guides για το παιχνίδι μπορείς να τα δείς εδώ:

http://www.gamefaqs.com/console/ps2/game/36049.html

Είναι κάπως απαραίτητα εάν θέλεις να προχωρήσεις στο παιχνίδι.

Από ότι έχω καταλάβει η υπόθεση έχει να κάνει με τον Keitaro να προσπαθεί να πάρει καλό βαθμό στις εξετάσεις για να μην τον στείλει η γιαγιά του στο Παρίσι.

_________________

Θέλετε να δείτε την κορούλα μου;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης