Το ξέρατε ότι irasshai σημαίνει καλως ήρθατε;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Σελίδα 3 από 3
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Movies/Series/Cinema    horror films
iNg@*n|nja
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 22, 2005 10:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: KNoWeR :: :: KNoWeR ::

Συμμετέχει από: 10 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 99 Τόπος: kalamata
Hazuki έγραψε:
To allo tou Depp me ta vivlia [a re ena mialo heimona kalokairi Twisted Evil ]

Poio les?? 9h Pylh h Mystiko Parathiro ????

Telospadwn m'arsoun poli alla apota pio Surprised htan to Apolito Skotadi...Mporw na pw oti ayto to Pshcho thriller ekane na tromaksw ligaki ..Eixe polles tromaktikes k ksafnikes skhnes....protimw ta PSYCHO para tis tainies tromou..

_________________

And if u save yourself then u think u'll happy..
hell keep u in a jar then u think u're happy..{Sappy}
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Yosimi
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2005 12:29 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 16 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 281 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του pc
ΤΗΕ RING!!!!!!!!!!!!!!!!
Όχι το γαπωνέζικο,το αμερικάνικο.Άντε να βγει και το 2!!!!!!!!!

_________________
visit www.iraklis.org
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
MyStIc_GoHaN
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2005 1:48 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 830 Τόπος: Thess
The grudge!oxi to amerikaniko to iapwniko fusika!ownari!

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kabez
Δημοσιεύθηκε: Τετ Φεβ 23, 2005 3:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
emena mou aresoun ta thriller agonias.ekei einai pou ''tromazeis''.apo ta kalytera einai i ekti aisthisi,enoxo mystiko,oi alloi, kai kapoia alla pou den thimamai.
tora teleftaia exo kataplakothei me tainies me zombie.aftes pou ksexorisa itan: 28 meres meta(san zombie-movie einai),resident evil,dawn of the dead(kai to palio k tin epaneksosi tou),night of the living dead(exo dei 3 tetoia,diaforetikes ekdoseis),kai perimeno me anypomonisia to resident evil:apocalypse na bgei se dvd na to do.afta ta zombie movies ta pairno apla gia na perasei i ora.exoun bebaia agonia alla...mexri ekei.meta apo kapoio simeio kai meta,o protagonistis pairnei mia karabina kai arxizei na baraei afta ta zombie kai afta na skane san sakoules me pixti ntomata.genika to scenario einai panta idio.se poses tetoies tainies den akougetai i frasi''hey!shoot them on the head''.?apo tis parapano tainies pou anefera pio poli mou arese to resident evil,mias kai eksigei poli analytika kai epistimonika pos ginese zombie.

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Xod
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Φεβ 24, 2005 12:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.FaN :: :: ANiME.FaN ::

Συμμετέχει από: 18 Ιούλ 04 Δημοσιεύσεις: 395 Τόπος: Αθήνα, Ελλάδα
Μου αρέσουν οι ταινίες Hellraiser και Puppet Master! Και η ταινία From Beyond και Reanimator. Λιγάκι και η ταινία Seven. Γενικά αν η ταινία έχει αίματα και βγαλμένα έντερα και κατακρεουργημένα πτώματα μου αρέσει πολύ. Α, και η ταινία Funnyman είχε πολύ πλάκα, αν και είναι περισσότερο μαύρη κωμωδία. Δε μου αρέσουν τόσο οι ταινίες όπου κάποιος στήνει πλεκτάνες και κάνει κόλπα για να σκοτώσει, όπως εκείνη η ταινία με μια έφηβη κοπελίτσα που αποπλανεί έναν άντρα και κάνει τα πάντα για να του καταστρέψει τη ζωή. Μου αρέσουν οι ταινίες που πρωταγωνιστής είναι ο κακός της υπόθεσης. Τέλος, μου αρέσει και λίγο Candyman και λίγο Dusk Till Dawn, μου αρέσει και ο Hannibal. Ας μη ξεχάσω και το Santa Sangre! >:)
|XOD|

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Yosimi
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Μάρ 05, 2005 11:06 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 16 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 281 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη του pc
Μια που είπα για το Ring το αμερακάνικο ε...τώρα να πώ και για το γιαπωνέζικο.Την Κυριακή το έχει ο Αγγελιοφόρος σε ντιβιντι.Όποιος θέλει να το αποκτήσει άς πάει μια βόλτα ώς το περίπτερο.

_________________
visit www.iraklis.org
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Summoner
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Μάρ 06, 2005 2:24 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 21 Σεπ 03 Δημοσιεύσεις: 2801 Τόπος: the blue planet
An thelete horror deite kanena documentary(ntokimanter dld).
Ungh,to ksexasa telios gia to ring,damn it,den pirazi(na shmeioso : It Rulz [Jap version]).

_________________
夜露死苦
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Garrett
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2005 10:37 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 337 Τόπος: Μy little fantasy world
Λοιπον μερικα απο τα αγαπημενα μου θριλερ ειναι:
1)Ring 1-2.H Ιαπωνικη εκδοση πιστευω πως ηταν καλυτερη, αν και η αμερικανικη ειχε κατι να προσφερει.Περιμενω να δω και το 2ο αμερικανικο τωρα.
2)The Eye 1-2.Αρκετα καλα και γενικα μου αρεσει το στυλ που εχουν οι Ασιατες στις ταινιες θριλες τους.
3)Dawn of the Dead(το new) και το κλασσικο Night of the Living Dead!Γενικα μου αρεσαν αρκετα και τα 2 για την ατμοσφαιρα που σε εβαζαν.Τα Resident αν και μου αρεσαν τα θεωρω περισσοτερο ταινιες δρασης παρα θριλερ.
4)Seven.Τα σχολια περιτευουν... Rock On Dude!
5)9η Πυλη και From Hell.Ο Depp δινει ρεστα/
6)Μothman Prophesy -Sixth Sense!Προτωτυπα και ατμοσφαιρικα!
Και τελος ...αρεσε σε κανεναν το τελευταιο εργο του Night Shymalan's το σκοτεινο χωριο.Για μενα ηταν πολυς ντορος για το τιποτα ,ο τυπας οσο παει και το χαλαει το γλυκο

_________________
Like my old grand daddy used to say, "The less a man makes declarative statements, the less apt he is to look foolish in retrospect"
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
IVEN!!!
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 18, 2005 3:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 28 Ιαν 05 Δημοσιεύσεις: 27 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: τα παντα
Εχω δει παρα μα παρα πολλα θριλερ αλλα το αγαπημενο μου ειναι το "μαθημα ανατομιας" και φυσικα μπορω να σας πω καποιες πολυ καλες ιδεες don't worry εγω ειμαι εδω Very Happy

_________________
Anime for ever....
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 3 από 3
Μετάβαση στη σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης