Το ξέρατε ότι adana σημαίνει παρατσούκλι;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    Αντίο Dark-Alex...
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 27, 2009 9:15 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
Είναι πλέον γεγονός ότι το dar-alex.org έκλεισε (Site & Forum)... Μετά από τον ένα πάρα πολύ πετυχημένο χρόνο λειτουργίας του σας παραθέτω το σχετικό άρθρο:

Within the following announcement, we announce the closure of Dark-AleX.org forum, after one year of working, more than 50,000 users, more than
170,000 messages, and more than 15,000 threads. With those statistics, that have gone generally within more than 450 messages, 40 threads and 130
new users per day, we are more than just satisfied about the results and about what we have reached.

There are many reasons. The forum, by itself, has been a challenge. A challenge that, without any doubt, has exceeded all of our expectatives, and
a challenge that now, after all that we have been through, we find ourselves happy and proud of having gone this far. However, its, professionally
speaking, a moment for evolving and taking ourselves a little time for relax and so we can study whats next.

Since the beginning, the people' answer has been something amazing and indescribable, something that we won't have enough grateful words, and that
fills us of satisfaction. This support has been so huge that we have found ourselves overwhelmed, and when we wanted to give the deserved service
for each user, we have gone into problems and we have got to take this hard but consistent decition; that, the same way as we wield a smile when all
this was starting, this last decition makes us sad, but we know that is the best choice at the moment.

Again, thanks to all, to our moderators, to our friends, to our old and new partners, to the English Zone and their help to this project, and everyone
of you that have helped us on any terms.

Lastly, if any user is interested on recovering any part or any thread of the forum, please contact with the following e-mail: alek@dark-alex.org
so we can deliver what you need.

And remember, you always have to your disposal our IRC as a place in where you can chat, you can laugh with us, and as a cool reason to make a reunion
and remember old times, as after all this is not a "goodbye", but a "cya" Wink

Sincerely,

Admin and Webmaster of Dark-AleX.org


Πηγή: Dark-Alex.org
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 27, 2009 11:14 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
o skotinos alexis ??? ti einai touto ???
Spoiler:
oti kai na htan vevea twra den einai XDDD
Spoiler:
lol

_________________
Not everything that can be counted counts, and not everything that counts can be counted.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 27, 2009 11:55 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
noname έγραψε:
o skotinos alexis ??? ti einai touto ???
Spoiler:
oti kai na htan vevea twra den einai XDDD
Spoiler:
lol
Ειναι ενα πολυ σημαντικος παραγοντας της homebrew σκινης του PSP, κικλοφοροντας τα πρωτα custom firmware, και ξεκλιδονοντας το emulator του PSX.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
kabez
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 27, 2009 2:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 12 Νοέ 04 Δημοσιεύσεις: 3238 Τόπος: borderguard
Γνωρίζει κανείς αν έπεσε από μυνήσεις ή επειδή απλά για προσωπικούς λόγους του παλικαριού που το είχε?
Βασικά σίγουρα το πρώτο θα ισχύει , αλλά δεν το αναφέρει καθόλου το σημείωμα στην σελίδα,δηλαδή τον ακριβή λόγο που κλείνει.

Αν πάντως ισχύει κάτι τέτοιο...ένα έχω να πω...

ένα πέφτει, 10 θα καινούρια θα ανέβουν..

_________________
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster.
And when you stare into the abyss the abyss stares back at you"

Friedrich Nietzsche

http://www.animeplanet.gr/425_blue_submarine_no6.html

.



-
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 27, 2009 2:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
kabez έγραψε:
Γνωρίζει κανείς αν έπεσε από μυνήσεις ή επειδή απλά για προσωπικούς λόγους του παλικαριού που το είχε?
Βασικά σίγουρα το πρώτο θα ισχύει , αλλά δεν το αναφέρει καθόλου το σημείωμα στην σελίδα,δηλαδή τον ακριβή λόγο που κλείνει.

Αν πάντως ισχύει κάτι τέτοιο...ένα έχω να πω...

ένα πέφτει, 10 θα καινούρια θα ανέβουν..


Σύμφωνα με αυτά που γράφουν στο site κλείνουν για να κάνουν ένα διάλειμα ή κάτι τέτοιο. Και επίσης τονίζουν ότι δεν πρόκειτε για "Goodbye" αλλά για "Cya". Τώρα αν αυτά είναι αλήθεια δεν το γνωρίζουμε.

Spoiler:
Αλήθεια, μπορούμε να συνδιάσουμε αυτό το γεγονός με την κυκλοφορία του PSP Go;
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
papp0us
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 12:59 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 10 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 21
billmcnik έγραψε:
kabez έγραψε:
Γνωρίζει κανείς αν έπεσε από μυνήσεις ή επειδή απλά για προσωπικούς λόγους του παλικαριού που το είχε?
Βασικά σίγουρα το πρώτο θα ισχύει , αλλά δεν το αναφέρει καθόλου το σημείωμα στην σελίδα,δηλαδή τον ακριβή λόγο που κλείνει.

Αν πάντως ισχύει κάτι τέτοιο...ένα έχω να πω...

ένα πέφτει, 10 θα καινούρια θα ανέβουν..


Σύμφωνα με αυτά που γράφουν στο site κλείνουν για να κάνουν ένα διάλειμα ή κάτι τέτοιο. Και επίσης τονίζουν ότι δεν πρόκειτε για "Goodbye" αλλά για "Cya". Τώρα αν αυτά είναι αλήθεια δεν το γνωρίζουμε.

Spoiler:
Αλήθεια, μπορούμε να συνδιάσουμε αυτό το γεγονός με την κυκλοφορία του PSP Go;

αν εννοείς οτι είναι δουλειά της Sony, δεν νομίζω..αν μπορούσε να το κλείσει θα το είχε κανει καιρό τώρα, δε θα περίμενε την κυκλοφορία του PSP go:P

_________________

www.psput.gr το καλυτερο ελληνικό site για PSP και όχι μόνο
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
billmcnik
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 1:33 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 24 Μάρ 08 Δημοσιεύσεις: 812 Τόπος: Salonika Τώρα Βλέπω: Δεν έχω χρόνο!
papp0us έγραψε:
billmcnik έγραψε:
kabez έγραψε:
Γνωρίζει κανείς αν έπεσε από μυνήσεις ή επειδή απλά για προσωπικούς λόγους του παλικαριού που το είχε?
Βασικά σίγουρα το πρώτο θα ισχύει , αλλά δεν το αναφέρει καθόλου το σημείωμα στην σελίδα,δηλαδή τον ακριβή λόγο που κλείνει.

Αν πάντως ισχύει κάτι τέτοιο...ένα έχω να πω...

ένα πέφτει, 10 θα καινούρια θα ανέβουν..


Σύμφωνα με αυτά που γράφουν στο site κλείνουν για να κάνουν ένα διάλειμα ή κάτι τέτοιο. Και επίσης τονίζουν ότι δεν πρόκειτε για "Goodbye" αλλά για "Cya". Τώρα αν αυτά είναι αλήθεια δεν το γνωρίζουμε.

Spoiler:
Αλήθεια, μπορούμε να συνδιάσουμε αυτό το γεγονός με την κυκλοφορία του PSP Go;

αν εννοείς οτι είναι δουλειά της Sony, δεν νομίζω..αν μπορούσε να το κλείσει θα το είχε κανει καιρό τώρα, δε θα περίμενε την κυκλοφορία του PSP go:P


Λες άμα ήθελε η sony να μην μπορούσε να το κλείσει; Απλά ξέρει αυτό που είπε ο kabez, ένα κλείνει 10 νέα ανοίγουν!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος MSN Messenger
papp0us
Δημοσιεύθηκε: Παρ Αύγ 28, 2009 5:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 10 Αύγ 08 Δημοσιεύσεις: 21
Να σου πώ.. Με την δεδομένη νομοθεσία η Sony δεν το έκλεινε. Και αν μπορούσε να κλείσει τα 2-3 μεγάλα homebrew site/forums θα το έκανε και ας ανοιγαν 100 μετά. απλά δε μπορεί. Να τους εξαγοράσει μπορεί μόνο και τίποτα άλλο

_________________

www.psput.gr το καλυτερο ελληνικό site για PSP και όχι μόνο
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης