Το ξέρατε ότι itsumo σημαίνει πάντα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Manga Συζητήσεις    ROBOTECH MANGA STA ELLHNIKA
Black_jack
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 22, 2005 12:13 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD :: :: PoSSeSeD ::

Συμμετέχει από: 11 Ιούν 04 Δημοσιεύσεις: 284 Τόπος: Hrakleio(krhths) Τώρα Βλέπω: diafora
o anobus ebgale to robotech se manga simera to eida sto fantasy shop edo sto hrakleio
atsa o anubis th lete paides tha pai kala?egw pantos skeftomai na to agoraso eseis?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
StarDuke
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 22, 2005 12:34 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach , Naruto , Full Metal Panic 1-2 , Tide Line Blue , Noein, Gun X Sword, Shakugan, Black Cat
enoite !

Macross Rulezzzzz !

_________________
BANKAI !! Tensa Zangetsu !!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
noname
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 22, 2005 12:38 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
o theos na to kanei manga auto to prama ...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
allastor of darkness
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 21, 2006 8:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 29 Ιούλ 05 Δημοσιεύσεις: 332 Τόπος: soul-society Τώρα Βλέπω: ta radikia anapoda!
e oxi kai manga palioamerikania ine!!! Mad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Yahoo Messenger MSN Messenger
Dante80
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 21, 2006 8:14 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 11 Φεβ 06 Δημοσιεύσεις: 1052 Τόπος: Ima, Sokoni Iru Boku. Τώρα Βλέπω: Bounen no Xamdou
Τεχνικώς δεν θεωρείται manga....είναι υβρίδιο.... Laughing
Η συγκεκριμένη σειρά Κόμιξ πραγματεύεται την συνέχεια του Macross saga...(δλδ. του πρώτου μέρους απο την σφαγή των anime που έφτιαξαν το Robotech...)
Πάντως αξίζει μια ματιά καθώς εν αντιθέσει με το original macross...(που η ιστορία των Hikaru και σια σταματάει και δεν συνεχίζεται στα επόμενα anime)...εδώ έχουμε την συνέχεια της ιστοριας...με τον Rick, την Lisa κτλ...
Καθώς κατα την γνώμη μου το κομμάτι του Robotech που αξίζει είναι μόνο το σφαγιασμένο macross saga (southern cross και mospeada δεν λένε τπτ το ιδιαίτερο)...θα του ρίξω μια ματιά...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 21, 2006 10:10 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Και εγω θελω να βρισω αυτην την amerikania που κικλοφορισαν για manga αλλα δυστιχος σας εχω κακα νεα!....

Mad http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=3441 Embarassed

Eλεος δλδ! Να ελεγε κανεις οτι ειναι θαμενο το topic μαλιστα. Μα αυτο ειναι μολις πεντε θεματα πιο κατο!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Τρι Φεβ 21, 2006 10:30 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Παράθεση:
Και εγω θελω να βρισω αυτην την amerikania που κικλοφορισαν για manga αλλα δυστιχος σας εχω κακα νεα!....

Mad http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=3441 Embarassed

Eλεος δλδ! Να ελεγε κανεις οτι ειναι θαμενο το topic μαλιστα. Μα αυτο ειναι μολις πεντε θεματα πιο κατο!
kai egw sou exw akoma poio kaka nea !!!! gia sena Razz

ama deis to prwto post se auto to thema egine stis :
Παράθεση:
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Δεκ 22, 2005 1:13 am Θέμα δημοσίευσης: ROBOTECH MANGA STA ELLHNIKA
...

enw sto diko sou
Παράθεση:
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Ιαν 08, 2006 1:17 am Θέμα δημοσίευσης: Macross: Robotech (στα ελληνικα)
... ean den kanw lathos to 2006 einai meta to 2005 Razz ....
Laughing
Παράθεση:
Eλεος δλδ! Να ελεγε κανεις οτι ειναι θαμενο το topic μαλιστα. Μα αυτο ειναι μολις πεντε θεματα πιο κατο!
Laughing Laughing Laughing
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης