Το ξέρατε ότι majime σημαίνει σοβαρός;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Fan-Art    Eνα απο τα σεναρια που εχω στο μιαλο μου για το δικο μουanim
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 24, 2005 12:44 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Με αφορμη το topic του powerboy http://www.animeplanet.gr/forum/viewtopic.php?t=1572&postdays=0&postorder=asc&start=0 θα γραψω ενα ατελης σεναριο που σκεφτομαι τις τελευταιες μερες καθως δεν θα εχω πολλα να πω. Δεν εχω ονομασει τιποτα (θα ηταν υπερβολη για ενα σεναριο που υπαρχει μονο στο μιαλο μου).

Ξεκιναει σε εναν κοσμο μασαιωνικης εποχης οπου οι ηρωες ειναι δυο αντρες τελειως διαφορετικοι μεταξυ τους και ζουνε σε ενα απο τα δυο τεραστια βασιλια που αποτελουν το κοσμο.
Ηρωες:
Ο ενας ειναι θεοτρελος, κανει οτι του γουσταρει και δεν σευεται κανεναν και καμια σε βαθμο που συνεχως τον βλεπεις με ενα σιμαδι απο χαστουκι στο μαγουλο (σε βαθμο που το εχει κανει καθημερινοτητα). Χρησιμοποιει ενα οπλο (σφαιρες) που χρησιμοποιειται περισσοτερο ως ροπαλο και επιθετικα μαγικα... Αργοτερα μαθαινεις οτι εχει επισης πολυ μεγαλη δυναμη και αντοχη και οτι σε αντιθεση απο του αλλος μαγους που κανουν τα μαγικα χρησιμοποιοντας την δυναμη της ψυχης τους, αυτος κανει τα μαγικα του αποροφοντας την κακια που υπαρχει γυρω του, απο τα διαφορα αντικιμενα και απο τον αντιπαλο του (οσο ποιο κακος ειναι ο αντιπαλος, τοσο ποιο δυνατος ειναι αυτος).
Ο δευτερος αντιθετα ειναι το υποδειγμα του σοβαρου, συντηριτικου ανθρωπου (κατασταση χειροτερη απο τον Ishida). Δεν κανει τιποτα (εστω και ελαχιστα) βλαβερο ή ασεμνο και κατα συνεπεια δεν διασκεδαζει πιστευοντας οτι ζει "τελεια". Οταν δει γυναικα σε ποιο "ασεμνη" σκηνη αιμοραγει απο την μυτη περισσοτερο το κανονικο, πιανει την καρδια του που χτυπαει παρα πολυ γρηγορα και τελος πεφτει αναισθητος. Για οπλο χρησιμοποιει ενα μικρο, ελαφρι αλλα και πολυ μακρυ και διαολεμενα κοφτερο σπαθι (οχι κατανα στυλ) καθος επισης ταξιδευει μεσα απο τις σκιες (μπαινει μεσα σε μια σαν να'ταν τριπα και βγαινει απο την αλλη σε οσο ασχετο σημειο κιαν ειναι, αρκει οι σκιες να ειναι δυνατες και μεγαλες ωστε να χωραει να μπει και βγει).
Σιχνα συζητανε/καυγαδιζουν μεταξυ τους ακομα και στην διαρκεια μιας μαχης για τελειως ασχετα θεματα μεχρι να αποδιξει καποιος οτι η δικη του αποψη ειναι σωστοτερη. Πολλες φορες αν υποχωρει κανενας ρωταν την γνωμη καποιου τριτου, οπως του αντιπαλου τους.
Σεναριο:
Ταξιδευουν ως πολεμιστες με πολυ καλο ονομα ως διδυμο στην πιατσα. Ο πραγματικος τους σκοπος ομως αποκαλιπτεται λιγο ποιο μετα σε ενα πολυ μικρο Flashback πριν τεσσερα χρονια: Μολις τελειωσαν την εκπαιδευση τους ακουγοντας την συμβουλη του εκπαιδευτη τους αποφασισαν να βαλουν ισχυρους στοχους στην ζωη τους. Επειδι δεν ηχαν ξανακανει τιποτα τετοιο αποφασισαν να ξεκινησουν με εναν "ευκολο". Καθως στο σχολειο δεν ηταν και πολυ δημοφιλεις (ο ενας δερνοταν με ολους και ο αλλος δεν υπηρχε) αποφασισαν να βαλουν ως πρωτο ευκολο στοχο να "χασουν την παρθενια τους με γυναικα που δεν θα ειναι πληρωμενη, ξεγελασμενη ή παρα την θεληση της". Αφου το κοροιδεψαν οτι θα το καταφερουν σε μια ωρα ο ενας και σε μιση ο αλλος, βρισκονται για τις παραπανω αδυναμιες μετα απο τεσσερα χρονια προσπαθωντας να πετυχουν αυτον τον πρωτο (και ευκολο) στοχο καταληγοντας παντα ο ενας με ενα σιμαδι απο χαστουκι και ο αλλος "ενα βιμα ο μπροστα" λιποθιμος με ματομενη μυτη.
Τελικως μπενουν σε μια οργανωση ως εκτελεστικα οργανα που εχει σκοπο να τελειωσει εναν ατελειωτο πολεμο αναμεσα στο τεραστιο βασιλειο που βρισκονται και στο βασιλειο του αλλου μισου κοσμου κυριαρχοντας αναμεσα στα δυο. Ο πραγματικος λογος που μπηκαν ειναι νομησαν επειδη πετυχουν και αποκτησουν φημη θα καταφερουν να ξεμπερδεψουν απο τον χαζο στοχο που εχουν βαλει, και επειδι ο πρωτος εσθανθηκε οτι εχει ελπιδες με την κορη του αρχηγου της οργανωσης (η οποια θελοντας και μη ενισχυει τις ελπιδες γιατι η οργανωση χρειαζοταν δυο πολεμιστες σαν και αυτους).
Laughing H σειρα εξελισετε με διαφορα κομικοτραγικα γεγονοτα και μαχες απο αποστολες. Καποια στιγμη ο πρωτος αποκαλιπτει οτι η σοματικη του δυναμη και η αντοχη του απο το τελος της εκπεδευσης του εχουν αυξιθει σε βαθμο λιγο παραπανο απο το φισιολογικο, ενο ο δευτερος αποκαλιπτει οτι το μακρι σπαθι που χρισιμοποιει μπορει και χοριζετε καθετα απο την μιτη ως την λαβη και μετατρεπετε σε δυο blade.
Ποιο μετα αντιλαμβανονται οτι ο εκθρος δεν νιαζετε τοσο για την οργανοση για την οποια δουλευουν οσο γι αυτους. Επισης ο πρωτος χανει το ματι του (ενο κανονικα θα επρεπε να πεθανει με τετιο χτιπιμα) αλλα το μονο που τον ενιαξε ειναι οτι ετσι θα ειναι ακομα πιο δυσκολο να βρει γινεκα.
Αργοτερα διχνει ενα επισοδιο/Flassback απο την αρχη της ζωης τους: Ο πρωτος γενιθικε σε μια οικογενια πλουσιων συντιριτικων, ενω ο δευτερος σε μια οικογενια κλευτων. Παρα την τελιος "αντιθετη με την οικογενια" συμπεριφορα των παιδιων τους οι γονεις τους δεν εχασαν τις ελπιδες τους οτι καποια στηγμη θα στροσουν. Ποιο μετα οι πατεραδες τους σκοτονοντε μεταξι τους σε μια συμπλοκη. Παρολα'υτα οι μητερες τους συμφιλιωνονται αντι να παρουν εκδικιση μεταξι τους και συζιτουν τα προβλιματα των παιδιων τους που επισει ηχαν συμφιλιοθει. Οι μητερες τους αποφασιζουν να ενθαρινουν την φιλια των παιδιων τους ετσι οστε "ο πρωτος να διξει στον δευτερο τις ελευθεριες του, και ο δευτερος στον πρωτο τα ορια του". Επιδι με τους πατεραδες τους νεκρους τα παιδια ηταν απροστατεφτα ,οι μητερες τους τα στελνουν να τα διδαξει ενας προην πολεμιστης που εμενε στην περιοχη. Ενο αυτος στην αρχη εδιχνε αδιαφορία βρισκει ξαυνικα μεγαλο ενδιαφερον στα δυο παιδια και (καθος ηταν πολυ καλιτερος απο αυτο που νομιζε ο κοσμος) τους μαθενει να ελενχουν το κακο και το σκοταδι. Ως τελευτεο μερος της μαρτηρικης γι αυτους (και γι αυτον) εκπεδευσης τους στελνει να βρουν εναν στοχο και να μην επιστρεψουν αν δεν τον πραγματοποιη σουν.........
Ποιο μετα αποφασιζουν να επισκευθουν τις μητερες τους και μαθενουν οτι ο δασκαλος τους εχει πεθανει. Σε μια μαχη με εναν δυνατο απο τους εκθρους σκοτονετε η μητερα του πρωτου. Αυτος απο θυμο χρισιμοποιει μια απαγορευμενη κινιση. Σπαει την ασκιδα που ειχε βαλει ο δασκαλος στο σομα τους και αποροφα το κακο ο ιδιος. Ετσι γινετε πολυ δυνατος, τρομακτικος και γριγορος μα συνχρονος και πολυ ποιο βιεος απ' οσο ηταν. Το προβλιμα της κυνισης ειναι οτι οσο ποιο πολυ επιτρεπει το κακο να μπενει μεσα του χανει τον εαυτο του και αν το παρει παρα πολυ θα γινει ενας κανονικος δεμονας. Τελικος δεν χριαστικε να φτασει πολυ μακρια για να εκδικιθει αυτον που σκοτοσε την μητερα του...
Πιο μετα πανε στο ανατολικο βασιλιο του κοσμου οπου διαπιστονουν οτι εκει αντι για μαγικα εχουν τεχνολογια και ο κοσμος δεν διαφερει καθολου απο τον δικο μας. Επισεις σε μια μαχη σπαει κι ο δευτερος την ασπιδα του για να προστατεψει τους γυρο του και για να μην προκαλεσει τον πρωτο να ξανασπασει την δικια του. Με την σειρα του αποροφα το σκοταδι μεσα του και γινετε πολυ γριγορος διμιουργοντας σκοταδι γυρο του και δεν χριαζετε πια σκιες για να εμφανιστει απο το ενα μερος στο αλλο. Το προβλιμα της δικιας του κινισης ειναι οτι διατρεχει πολυ μεγαολο κινδινο να χασει την συγκεντροση του και να χαθει στο σκοταδι καθος χριαζετε παρα πολυ σκεψη και συγκεντροση για να τα κανει ολα'υτα.


Εχω πολυ περισσοτερα αλλα κουραστικα να γραφω.... Καποια στιγμη θα το συνεχισω κανοντας edit αυτο το post.
Πιστευετε οτι εχω ελπιδες να το κανω anime; Crying or Very sad


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kite στις Παρ Σεπ 16, 2005 11:47 pm, 2 φορές συνολικά

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 24, 2005 11:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Παράθεση:
Πιστευετε οτι εχω ελπιδες να το κανω anime;
... to senario fenetai kalo ... emena toulahiston mou fanike endiaferon ... an kai oxi kati prototipo ... ... an exeis elpides ... ... h elpida pethenei panta teleutea ...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Akku Seii
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 24, 2005 2:29 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Ιούλ 05 Δημοσιεύσεις: 69
Όχι πολύ πρωτότυπο, πάντως ωραίο!!

Μου θυμίζει Naruto-Sasuke!!! Razz
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 24, 2005 7:22 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Akku Seii έγραψε:
Όχι πολύ πρωτότυπο, πάντως ωραίο!!

Μου θυμίζει Naruto-Sasuke!!! Razz


Μονο την αρχη εχω γραψει Mad και παλυ δεν μπενω σε λεπτομεριες και λεω μονω τα σιμαντικοτερα γεγονοτα. Στα αλλα σεναρια μου εχω βγαλει μεχρι και λογια. Το θεμα ειναι οτι γραφω πολυ αργα στο PC και στην πραγματικοτιτα. Sad
Οταν κανω update θα το διλοσω με ενα post.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Akku Seii
Δημοσιεύθηκε: Τετ Αύγ 24, 2005 7:40 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 31 Ιούλ 05 Δημοσιεύσεις: 69
Kite έγραψε:
Akku Seii έγραψε:
Όχι πολύ πρωτότυπο, πάντως ωραίο!!

Μου θυμίζει Naruto-Sasuke!!! Razz


Μονο την αρχη εχω γραψει Mad και παλυ δεν μπενω σε λεπτομεριες και λεω μονω τα σιμαντικοτερα γεγονοτα. Στα αλλα σεναρια μου εχω βγαλει μεχρι και λογια. Το θεμα ειναι οτι γραφω πολυ αργα στο PC και στην πραγματικοτιτα. Sad
Οταν κανω update θα το διλοσω με ενα post.



Ωραία, KUTGW(keep up the good work)!!!!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Blademaster_X
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Αύγ 25, 2005 9:45 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator::
Official AP GFX Artist
::Moderator::<br>Official AP GFX Artist

Συμμετέχει από: 30 Απρ 04 Δημοσιεύσεις: 1933 Τόπος: Athens - city of no refund
Εμενα μου θυμιζει καπως η φαση με τις μαχες λιγο bastard ενω η φαση των 2 φιλων θυμιζει πολλα (πχ.Samurai shamploo). Τωρα δν θα σου πω οτι ειναι πρωτοτυπο γιατι ακομα δν εχω δει οπως λες κι εσυ την υπολοιπη ιστορια...αλλα θα σου πω 3 πραγματα σαν fellow manga/anime novelist.

1ον)Μια anime/manga ιστορια διχνει τα πραγαμτικα της χρωματα πολυ νωρις η πολυ αργοτερα.Η επιλογη ειναι δικια σου Wink
2ον)(Ευχαριστω τον Σπυρο για την βοηθεια που μου παρειχε με αυτη τη φραση)-Η δουλεια του καλλιτεχνη πρεπει να αρεσει πρωτα σε αυτον και μετα σε ολους τους αλλους
2ον)Μην ξαναποσταρεις ιστοριες,σεναρια,κτλ για τα οποια εχεις εστω καποιες ελπιδες.Δν θελεις να στα παρει κανενας και μετα να μην ξερεις απο που σου ηρθε Wink

Εαν θες αξιολογηση η τουλαχιστον καπου να "δειξεις" τη δημιουργια σου(το παθαινω συχνα Razz ) τοτε στειλε PM.Shimpainai!δν κλεβω σεναρια Wink

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Kite
Δημοσιεύθηκε: Παρ Σεπ 16, 2005 11:51 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Με χαρα σας ανακινωνω οτι βρικα χρονο και συνεχισα λιγο το σεναριο χορις παλυ να το εχω τελιοσει.
Το κενουριο μερος ειναι μετα το ( Laughing ) και αν ειναι δυνατον να μην σχολιαστε ορθωγραφικα λαθη. Very Happy

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
noname
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 17, 2005 12:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
XD XD XD XD XD

Συμμετέχει από: 31 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 2829 Τόπος: Αθήνα - θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: OMG!!! πώς βρέθηκε αυτό εκει ?
Παράθεση:
και αν ειναι δυνατον να μην σχολιαστε ορθωγραφικα λαθη.

... h mera pou tha sxoliasw anthropo gia thn ortogrfia tou den exei erthei akoma ...

otan skeftese to senario skeftaisai taftoxrona kai kapies skines apo to pos tha einai to upopsifeio anime sou p.x exeis skeftei pos tha einai panw katw oi xarakthres pws tha fainontai oi kiniseis pou tha kanoun kai tetoia ?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 17, 2005 3:27 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
noname έγραψε:
Παράθεση:
και αν ειναι δυνατον να μην σχολιαστε ορθωγραφικα λαθη.

... h mera pou tha sxoliasw anthropo gia thn ortogrfia tou den exei erthei akoma ...

otan skeftese to senario skeftaisai taftoxrona kai kapies skines apo to pos tha einai to upopsifeio anime sou p.x exeis skeftei pos tha einai panw katw oi xarakthres pws tha fainontai oi kiniseis pou tha kanoun kai tetoia ?

Ναι! Αλιος θα εγραφα βιβλιο οχι σεναριο.

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Uchiha Itachi
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Νοέ 20, 2005 8:12 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD.SeRiouSLy :: :: HooKeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 11 Οκτ 05 Δημοσιεύσεις: 158 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach,Full mettal alchemist,Ah my Godess,Naruto(Manga)
Very Happy Κite keep it up! Αν το σεναριο σου αρεσει μονο που το φανταζεσαι τοτε εχει πετιχει εναν απο τους σκοπους του.

Μου αρεσε αρκετα το σεναριο αν και με ξενυσε ο συντιριτικος χαρακτηρας(δεν γουσταρω κατι τετοιο σε Anime χαρακτηρες) αλλα αν δεν υπηρχαν αυτοι καποια σημεια μερικων Anime δεν θα γινονταν πρξη.

Το σεναριο σου μου αρεσε πολυ!!!Gamato!!!!!!

Γραφω και εγω ενα σεναριο για anime εχω κανει σχεδια(μολυβι, χαρτι και τα σχετικα) για τους βασικους χαρακτηρες της σειρας, 6 χαρακτρες.

Καποια μερα θα το δημοσιευσω...(τον πρωτο κυκλο)εχει τρεις γι'αυτο το λεω.

_________________

Please don't get involved with my work, I have no intetion of killing you.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
Teachan
Δημοσιεύθηκε: Τρι Μάϊ 09, 2006 5:59 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 09 Μάϊ 06 Δημοσιεύσεις: 120 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Την οθόνη... και πάντα αυτή θα βλέπω, αλλιώς πώς να απαντάω; Οπότε, μη ρωτάτε!
Loipon! Moy fanhke poly kalo (an kai thymizei poly Samurai Champloo-yeah, me too! Razz ) An thes na grapseis thn istoria soy kai na pareis kai reviews, sou systeinw to

www.fictionpress.com

Site gia original istories, oxi fanfiction! Grafies ekei kai diabazeis ki alles istories, les th dikia soy gnwmh kai genika einai super!

Alla mono sta English! Sad Grafw ki egw ekei, me onoma Teachan (ti prototypo, e? Razz )

Pantws, poly tha m'arese na to diabasw! Sobara!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MoBoRoS
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 10, 2006 12:05 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
::Moderator:: ::Moderator::

Συμμετέχει από: 28 Μάρ 05 Δημοσιεύσεις: 602 Τόπος: Athens
POLY KALOOOOOOOOOO!!!
KEEP UP THE GOOD WORK MAAAAAAAN!!!!!!!
Smile me kaneis perifano... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
PortgasDAce
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 10, 2006 6:16 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.eNGiNe :: :: ANiME.eNGiNe ::

Συμμετέχει από: 21 Απρ 06 Δημοσιεύσεις: 967 Τόπος: Podos Τώρα Βλέπω: One piece(monimo auto)
Ki egw grafw senaria alla oxi manga style Smile . Twra teleiwnw to prwto mou vivlio Very Happy Very Happy Very Happy (to grafw sto xeri giati me volevei kalitera). Vasika einai komiko diladi diakomodisi olwn twn Maxikanikwn pou exoun vgei alla exei trelw gelio. To exoun egrinei gia na fadasteite 2 filologoi!!!(episis eimai 16 , kpli dieukrinisi) Molis teleiwsw auto(pou kodeuw) 8a grapsw ena me ton titlo "To imerologio mias magissas" Surprised
Twra gia to senario "as above" exw na pw. Kai kati pou skeftika einai pws an autos pou les aporofa dinami ap tin kakeia twte den 8a exei sunarpastikes maxes Sad giati oi dunatoi kakoi 8a einai eukoloi.Oi eukoloi omws 8a einai episis eukoloi ara........ Confused
Kai ws anafora ta or8ografika Oloi kanoume!!! Akoma kai filologoi so min anisixeis Laughing .Boreis na grafeis me Aglikous xaraktires pio eukolo! Cool
CU!

_________________


I will make Whitebeard....the King
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης