Το ξέρατε ότι gohan σημαίνει γεύμα;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    ANiME Συζητήσεις    Black Cat (nea seira)
StarDuke
Δημοσιεύθηκε: Τρι Οκτ 18, 2005 11:07 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach , Naruto , Full Metal Panic 1-2 , Tide Line Blue , Noein, Gun X Sword, Shakugan, Black Cat
eide kanis sas to Black Cat ??

eida to proto ep. prin ligo, endiposeis ..... mmm arketa kalo , grigo kai argo ekei pou prei , ligo mberdema to 1 ep.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 19, 2005 8:33 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
To ιδα κι εγω και εχω κατευασει για να δω απο χτες το δευτερο. Θα εβλεπα και το δευτερο αν δεν ημουν κρυολογιμενος (δεν εβλεπα μπροστα μου απο τα δακρια και το πολυ φταρνισμα). Απο το πρωτο που ηδα μου φανικαι αρκετα καλο και απο το σχεδιο, τους ηροες και τις σκινες μαντευω οτι εχει ενα καλο manga που ακολουχει. Με χαλασε αφανταστα το ending.

Για οσους θελουν να παρακολουθισουν την σειρα θα την βρισκουν στο site που βγαζει ολες τις καινουριες σειρες www.fansub.tv direct και torrent. Cool

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
StarDuke
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 19, 2005 9:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach , Naruto , Full Metal Panic 1-2 , Tide Line Blue , Noein, Gun X Sword, Shakugan, Black Cat
giati tosi diafimisi sto funsub.tv ??? logika den pisteo na min iparxi kaneis pou na min to kserei !!
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 19, 2005 11:28 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
StarDuke έγραψε:
giati tosi diafimisi sto funsub.tv ??? logika den pisteo na min iparxi kaneis pou na min to kserei !!


Oι παρχουν πολοι κενουριοι που δεν το ξερουν.Περα απο αυτο του οφιλω ευγνομοσινη καθος φερνει καθε κενουρια σειρα που fansubαρετε ητε ειναι καλη ητε οχι και την βγαζει και σε τζαμπα direct εκτος απο torrent. Προσοπικα ειναι το καλιτερο site για κατευασμα που ξερω.

Περα απο αυτο μου αρεσει να δινω πλυροφοριες για το που θα βρεθει η σειρα εφοσον τις εχω.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Kite στις Πεμ Οκτ 20, 2005 9:45 pm, 1 φορά

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
guardianx71
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Οκτ 20, 2005 3:25 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 18 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 25
Pragmati einai ena ekseretiko anime AN kai to manga tou einai akomh pio katapliktiko... aksizei mazi me to anime na diabasete kai to manga mias kai einai POLY diaforetika
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
StarDuke
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Οκτ 22, 2005 2:01 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: oBSeRVeR :: :: oBSeRVeR ::

Συμμετέχει από: 11 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 54 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Bleach , Naruto , Full Metal Panic 1-2 , Tide Line Blue , Noein, Gun X Sword, Shakugan, Black Cat
kana link gia to Manga ?
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
baka-neko
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Οκτ 23, 2005 1:49 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.DRuNK :: :: ANiME.DRuNK ::

Συμμετέχει από: 06 Ιαν 04 Δημοσιεύσεις: 464 Τόπος: my own world... Τώρα Βλέπω: eeeeee..nai, auto akrivws.
Den exw dei ka8olou...gia manga, stoptazmo.com ^^ Exei 162 chapters

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email MSN Messenger
Hivlaher
Δημοσιεύθηκε: Τετ Οκτ 26, 2005 8:39 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
Co-Founder - ViP
.:: Sexy orC ::.
Co-Founder - ViP<br>.:: Sexy orC ::.

Συμμετέχει από: 30 Ιούν 03 Δημοσιεύσεις: 578 Τόπος: Thessaloniki@Gr33c3.EU
Nai vghke kai to 3o episode Smile

Tha katsw na ta dw shmera to vradaki kai tha sas pw entypwseis ^-^


HiV

_________________
Well $0n 4 funny th1ng 4b0ut R3gr3t 1s, th4t 1$ b3tt3R t0 R3gr3t $0m3th1ng y0u H4v3 D0n3 th4n T0 R3gr3t $0m3th1ng y0u h4v3n't D0n3
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
dll
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 31, 2005 11:00 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: r00k ::

Συμμετέχει από: 31 Οκτ 05 Δημοσιεύσεις: 2
Ante An kai sinithos parameno siopilos tha doso kati pou vrika ap ta kala paidia tou rizon

http://www.mrpc.us

Opios mporei as kanei kai ena donate ego ekana idi 10 bucks

Regards Spyros

_________________
From The Things I`d Ever Lost I Miss My Brain Most
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Darcia
Δημοσιεύθηκε: Παρ Μάρ 17, 2006 11:32 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oNe :: :: ANiME.oNe ::

Συμμετέχει από: 10 Ιούν 05 Δημοσιεύσεις: 782 Τόπος: Θεσσαλονίκη, μεγάλη φραπεδομάνα Τώρα Βλέπω: την τύφλα μου
apo osa eida aksizoyn ta prwta epeisodia mono. mexri pou o Creed skotwnei th Saya. Apo ekei kai epeita pairnei ton kathforo.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
lee
Δημοσιεύθηκε: Πεμ Μάρ 23, 2006 6:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: LeaRNeR :: :: LeaRNeR ::

Συμμετέχει από: 26 Μάϊ 04 Δημοσιεύσεις: 43
Είδα μέχρι το 14, δεν μου έκανε τρομερή εντύπωση. Μου θύμησε όμως το trigun (δεν ξέρω γιατί). Κάποια στιγμή θα δώ και τα υπόλοιπα. Ο Σβέν είναι καλός χαρακτήρας. Ο Creed δεν μου κάνει τίποτα ιδιαίτερο για κακός. Τα leopard ρουχα του όμως δεν λέω, θα μου μείνουν. Τέλος μου αρέσει και το τραγούδι του τέλους με τα κονεκο-τσαν.
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
CM Punk
Δημοσιεύθηκε: Παρ Ιούλ 21, 2006 5:36 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 18 Αύγ 05 Δημοσιεύσεις: 427 Τόπος: Athens
prin liges meres teleiwsa tin seira,apla espeire apo tin arxi ws to telos itan fovero, eixe ligo drama poli action kai oreous xaraktires.to opening kai to ending tragoudi itan poli orea.Bebaia to manga thewreitai safws kalytero,ama sas arese to anime tote to manga tha sas ksetrelanei dioti einai pio prosegmeno kai exei stoixeia pou leipoun sto anime. opws eipan kai arketa atoma to black cat fernei se polla shmeia omoiotites me bebop kai getbackers alla kai pio anime exei twra pia protypo story Razz

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
MyStIc_GoHaN
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Ιούλ 22, 2006 5:46 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.BiaTCH :: :: ANiME.BiaTCH ::

Συμμετέχει από: 19 Δεκ 03 Δημοσιεύσεις: 830 Τόπος: Thess
Παράθεση:
kai arketa atoma to black cat fernei se polla shmeia omoiotites me bebop kai getbackers alla kai pio anime exei twra pia protypo story



aha yeah,kairo eixa na dw toso kalo anime.apo to Saiyuki Sad

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης