Το ξέρατε ότι saigo σημαίνει τέλος;


Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας

Σελίδα 1 από 1
 AnimePlanet Forums Αρχική σελίδα    Games    BioShock infinite
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 25, 2010 5:09 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Να και ο 3ος τίτλος από το Bioshock. Αυτή τι φορά το περιβάλλον άλλαξε το. Από ο,τι φαίνεται το western styl έχει πέραση τελευταία. Το game θα βγει στο xbox360/ps3 στο 2012. Ξέρω πολύς καιρός ακόμα αλλά πάρτε μια γεύση.

http://www.youtube.com/watch?v=Y_DSfjAdhlU

Spoiler:
ΤΟ ΘΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ Surprised

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 25, 2010 8:55 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
Το Πρωτο ηταν αριστουργιμα, και το συνιστω ανεπιφιλαχτα σε οπιον δεν το'χει!

Το Δευτερο ειναι εξισου καλο, μα δεν σου δινει την δινατοτιτα να κανεις Backtracking, και αυτο μπορει να σ'εκνευρισει. Αξιζει ομως να το παρετε και με το παραπανω!

Το Τριτο (αυτο στο Demo απο πανω) φενετε λιγο WTF, ειμαι συγουρος οτι θα εκπλαγουμε παλη!

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
River
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 25, 2010 11:05 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.oBSeSSeD :: :: ANiME.oBSeSSeD ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 08 Δημοσιεύσεις: 418
nomizo oti o 3tos titlos tis seiras tha einai poli anoteros apo ta alla dio m aresei pou edo tha exei poli entona xromata sigrisi me ta alla
oi big daddies fenente pragmatika kakoi kai oxi konservoules opos sta alla apo to demo fenete a must

_________________

I Wish To Be Forgiven...Zack...
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Kite
Δημοσιεύθηκε: Σαβ Σεπ 25, 2010 11:57 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 13 Οκτ 04 Δημοσιεύσεις: 2625 Τόπος: Θεσσαλονικη Τώρα Βλέπω: Echhi anime
River έγραψε:
nomizo oti o 3tos titlos tis seiras tha einai poli anoteros apo ta alla dio m aresei pou edo tha exei poli entona xromata sigrisi me ta alla
oi big daddies fenente pragmatika kakoi kai oxi konservoules opos sta alla apo to demo fenete a must
Εγω βρικα το underwater feeling στο B1 καταπλικτικο! Στο Β2 δεν ηταν τοσο ωρεο, καθως οι περισοτερες περιοχες εμιαζαν μεταξι τους.

Οσω αφορα τους Big Daddies, δεν ξερουμε ακομα αν αυτα που ηδαμε στο demo ειναι big Daddies, καθως το παιχνιδι ειναι prequel και το Adam δεν εχει ανακαλιφθει ακομα, ποσο μαλων οι Little Sisters.
Οι Big Daddies εδιναν αυτο το περιεργο feeling οτι δεν ειναι κακοι. Αν δεν τους πιραζες ή δεν πλισιαζες την Little Sister δεν σε πιραζαν, και οταν τους εβλεπες να συνεχιζουν να πρωστατεβουν την Little Sister καμενοι και τραυματισμενοι, ή να τις ψαχνουν ματεα, μα απεγνοσμενα, στο τελος τους λιποσουνα.

Αυτα τα Cyborgs του 1900 που ηδες στο demo φενετε να σε μισουνε χωρις λογο. Αν τα δεις απο κοντα στο Debut trailer, εχουν ελαχιστα ανθρωπινα κοματια πανω τους.

http://www.youtube.com/watch?v=1WDQ4FhslSk


Επισεις οι Big Daddies ειναι πολυ πρακτικοι. Δες στο παρακατο video στο 3:00.
http://www.gametrailers.com/video/official-special-bioshock-2/61500

_________________

Person1: "Εγώ είμαι Otaku."
Person2: "Κι εγώ είμαι ο Τάκης..."
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Αποστολή email
TannoBuchino
Δημοσιεύθηκε: Κυρ Σεπ 26, 2010 12:52 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 04 Νοέ 06 Δημοσιεύσεις: 4243 Τόπος: テサロニキ
Και το περιμένω εναγωνίως ! Ευτυχώς δεν το κάνουν multiplayer...

_________________
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα
Audit01
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 28, 2010 10:06 am
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: HooKeD :: :: HooKeD ::

Συμμετέχει από: 30 Νοέ 09 Δημοσιεύσεις: 111 Τόπος: Προάστεια Αθήνας
To πρωτο ηταν αρκετα καλο Cool
To δευτερο δεν μου αρεσε καθολου Sad
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Arekkusu
Δημοσιεύθηκε: Τρι Σεπ 28, 2010 3:02 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: PoSSeSeD.SeRiouSLy :: :: PoSSeSeD.SeRiouSLy ::

Συμμετέχει από: 07 Ιαν 09 Δημοσιεύσεις: 323 Τόπος: Shangri-La Τώρα Βλέπω: Naruto Shippuuden
Kite έγραψε:


Αυτα τα Cyborgs του 1900 που ηδες στο demo φενετε να σε μισουνε χωρις λογο. Αν τα δεις απο κοντα στο Debut trailer, εχουν ελαχιστα ανθρωπινα κοματια πανω τους.

http://www.youtube.com/watch?v=1WDQ4FhslSk



Πράγματι! Έξω καρδιά ο τύπος!
Και το steampunk στοιχείο πάντα έχει ενδιαφέρον στα games Wink

_________________
Isn’t it weird how the death of one person washes out the color of an entire village?

Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Τετ Μάϊ 25, 2011 10:42 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα

http://www.youtube.com/watch?v=fqW4jm5S-nk

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 22, 2012 3:11 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Άντε επιτέλους μετά απο χίλια δυό προβλήματα το game αναμένεται 26/2 και τα Boss είναι εντυποσιακότατα. Can't wait
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bLHW78X1XeE[/youtube]

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger
Itachi_kun1990
Δημοσιεύθηκε: Δευ Οκτ 22, 2012 3:13 pm
Απάντηση με παράθεση αυτού του μηνύματος
:: ANiME.LoRD :: :: ANiME.LoRD ::

Συμμετέχει από: 17 Δεκ 07 Δημοσιεύσεις: 3134 Τόπος: Θεσσαλονίκη Τώρα Βλέπω: Naruto,One piece,toriko,hunterXhunter,buddy complex,space dandy και πολλά ακόμα
Άντε επιτέλους μετά απο χίλια δυό προβλήματα το game αναμένεται 26/2 και τα Boss είναι εντυποσιακότατα. Can't wait
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=bLHW78X1XeE[/youtube]

_________________
oruka karu ota tatoyito, koro noreo koros taka. urame, nikume, soste mini kouiki oni mai. nigete, nigete sein shiomi tsokumai. soste itsu kara, oreta nazi omote oreno mai koi
Επισκόπηση του προφίλ των χρηστών Αποστολή προσωπικού μηνύματος Επίσκεψη στην ιστοσελίδα του Συγγραφέα Yahoo Messenger MSN Messenger

Επισκόπηση όλων των Δημοσιεύσεων που έγιναν πριν από:  

Όλες οι Ώρες είναι GMT + 2 Ώρες
Δημοσίευση νέας  Θ.Ενότητας
Σελίδα 1 από 1

Μετάβαση στη:  



Δεν μπορείτε να δημοσιεύσετε νέο Θέμα σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Δεν μπορείτε να επεξεργασθείτε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράψετε τις δημοσιεύσεις σας σ' αυτή τη Δ.Συζήτηση
Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου στα δημοψηφίσματα αυτής της Δ.Συζήτησης